Neuhaus lanceerde afgelopen zomer een pitch in de zoektocht naar een strategische partner voor hun online communicatie. Uiteindelijk werd Think Tomorrow, een interactief marketingbureau uit de Antwerpse Kempen, gekozen.
Het jonge bedrijf zal zowel de nieuwe marketingstrategie ondersteunen als de uitwerking van enkele Facebook applicaties op zich nemen.

100ste verjaardag

Zeker naar de eindejaarsperiode toe staan er enkele acties gepland. Dit is dan ook een erg drukke periode voor het internationale chocolademerk dat eveneens de 100ste verjaardag van de praline viert. 

Klantenportefeuille

Think Tomorrow is met dit project niet aan hun proefstuk toe. De jonge firma werkte in het verleden al voor klanten als: C&A, Duvel en Adidas Eyewear. Naast social media is het bedrijf gespecialiseerd in interactieve applicaties, search engine marketing en e-mailmarketing.  
Afgelopen maand werd er een nieuwe medewerker in dienst genomen om de groei te ondersteunen.


-- --
Heb je zelf nieuws over je bedrijf?
Mail naar redactie@bloovi.been we nemen het op in ons Sectornieuws.